Leading Manufacturer of plastic meal lunch box, steel tokyo lunch box, heaven plastic lunch box, plastic school lunch box, quick bite lunch box and kids plastic stylish lunch box from Rajkot.





₹ 230 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 84 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| material | ss |
| brand | heaven |





₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| brand | heaven |
| material | plastic |



₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |
| material | pp |



₹ 52 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |
| Product Dimensions | 21L x 14W x 7H Centimeters |






₹ 310 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |





₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 4 |
| With Cover | Yes |





₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |







₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |






₹ 68 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Compartment | 4 |
| No. Of Containers | 4 |
| With Cover | Yes |



₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| brand | heaven |




₹ 42 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |




₹ 38 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |
| Product Dimensions | 5.5D x 14W x 5.5H Centimeters |




₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 182 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |

₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| Material | pp |
| brand | heven |

₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| brand | heven |
| Material | pp |



₹ 65 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 300 ml |
| Color | White |
| Usage/Application | Home |
| No. of Pieces | 6 |
| Height | 6 inch |
| Lid | Without Lid |
| Pattern | Printed |
| Material | Plastic |




₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Square |
| Finishing | air tight |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | heaven |





₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Inner Material | pp |
| Wall Type | Single Wall |
| brand name | heaven |
| colour | blue |




₹ 42 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| No Of Compartment | 2 |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Cavity Type |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 2 |





₹ 235 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |
| product brand | heaven |
| Material | Stainless Steel |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India


















