Providing you the best range of stainless steel lemon squeezer, lemon squeezer, plastic lemon squeezer, plastic lemon squeezer with bottle opener and ss lemon squeezer with effective & timely delivery.






₹ 50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Weight | 300 Gram |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 21D x 6.5W x 4H Centimeters |
| Colour | Silver |
| Special Feature | Portable |





₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Material | Plastic |
| Brand | Heaven Kitchenware |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Yellow |
| Product Type | Lemon Squeezer |





₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Size/Diameter | 15 cm |
| Material | Plastic |
| Color | Blue, Green and Yellow |
| Brand | Heaven Kitchenware |
₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Brand | Heaven Kitchenware |
| Color | Red |
| Product Type | Plastic |
| Size | medium |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Size/Diameter | 5.1 cm |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 432 Piece |
| Weight | 300 Gram |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 1.4D x 16W x 12H Centimeters |
| brand | heaven |
| matireal | ss |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India



