Manufacturer of a wide range of products which include plastic egg tray, egg plastic tray and egg cutter egg slicer.






₹ 16 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 320 Piece |
| No Of Egg Capacity | 12 |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Usage | Eggs Packaging |
| Brand | Heaven Kitchenware |




₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Egg Storage Capacity | 24 |
| Size | 30X30X5 cm |
| Material | PVC |
| Shape | Square |
| Color | White |













₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Egg Storage Capacity | 12 |
| Size | 28X28X5 cm |
| Capacity | 100gm |
| Material | PP |
| Thickness | 2mm |
| Color | Transparent |
| Lid | With Lid |

₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| No Of Egg Capacity | 10 |
| Material | Plastic |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Usage | Eggs Packaging |
| Brand | Heaven Kitchenware |
| Lid | With Lid |





₹ 55 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | ABS Plastic |
| Type | Egg Beater |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India



