Manufacturer of a wide range of products which include silicone hexagon shape ice cube tray, lollipop candy shape ice tray, honeycomb ice tray, honey ice tray and candy lollipop ice tray.





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 800 Piece |
| Material | Silicone |
| Usage/Application | home |
| Brand | Icon |
| Spare Type | hony |
| Packaging Type | plastic |
| Size | 22cm |
| Set Contains | 5 |





₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Kitchen |
| Color | Sea Green |
| Shape | Lollipop |
| Set Contains | 1 |
| Candy Hole | 33 |





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 800 Piece |
| Material | Silicone |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Usage/Application | home |
| Color | green/blue |
| Packaging Type | polithin |
| Size | 22cm |
| Brand | Icon Industries |
| Thickness | 15mm |
| Country of Origin | Made in India |






₹ 28 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 824 Piece |
| Cubes Per Tray | 18 Cubes |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Silicone |
| Usage/Application | home |
| Packaging Type | Single |
| Candy Hole | 33 |
| Set Contains | 1 |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India



