Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer bubble water bottle, 1000ml stainless steel water bottle, stainless steel water bottle, stainless steel drinking water bottle 1 litre, plastic empty water bottle and kitchmake water bottle.





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1500 mL |
| Material | Plastic |
| With Sipper | Yes |
| Color | Blue |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Square |





₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| PackOf | 3 Pieces |
| Material | Stainless Steel |
| brand | heaven |
| Product Dimensions | 7W x 26H Centimeters |





₹ 70 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 108 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| PackOf | 3 Pieces |
| Material | Stainless Steel |
| brand | heaven |
| Colour | Silver |





₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| PackOf | 3 Pieces |
| Material | Stainless Steel |
| brand | heaven |
| Product Dimensions | 7W x 26H Centimeters |





₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 360 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |
| brand | heaven |
| material | plastic |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| With Sipper | Yes |
| Color | Silver |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| brand name | heaven |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Plastic |
| With Sipper | Yes |
| Color | Blue |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |
| brand name | heaven |
| material | pp |




₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 192 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |
| With Cover | Yes |
| material | ss |




₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 244 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |





₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 288 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |




₹ 30 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 6 Pieces |




₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 6 Pieces |








₹ 220 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 800 mL |
| No. Of Compartment | 2 |
| No. Of Containers | 2 |


₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 528 Piece |
| Cubes Per Tray | 16 Cubes |
| Cube Shape | Diamond |
| Tray Color | Blue |
| Material Grade | Food Grade |
| With Lid | With Lid |
| Microwave Safe | No |
| Freezer Safe Temp | -20 C |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Odor Resistant | Yes |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 3 Pieces |
| material | pp |
| brand name | heaven |
| colour | white |





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Inner Material | pp |
| Wall Type | Single Wall |
| brand name | heaven |
| colour | pink |



₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 360 Piece |
| Capacity | 1000 mL |
| PackOf | 3 Pieces |
| brand | heaven |
| material | plastic |
| finnising | box packing |





₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Inner Material | pp |
| Wall Type | Single Wall |
| brand name | heaven |
| colour | orange |








₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Inner Material | pp |
| Wall Type | Single Wall |
| brand name | heaven |
| colour | orange |





₹ 160 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Material | Stainless Steel |
| Capacity | 450 mL |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 45 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 244 Piece |
| Weight | 180 Gram |
| Tool Type | Kitchen Skimmers |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Type | Simple |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 500 mL |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Home |
| Shape | Round |




₹ 22 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1 Litre |






₹ 120 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| No. Of Containers | 3 |
| With Cover | Yes |





₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 1200 mL |
| No. Of Compartment | 3 |
| No. Of Containers | 3 |




₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 540 Piece |
| Capacity | 1000 ml |
| Material | Plastic |
| Color | Green |
| Shape | Round |
| brand name | heaven |







₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 96 Piece |
| Capacity | 800 ml |
| For Storing | Fruits |
| Product Dimensions | 14.5L x 9W x 14.5H Centimeters |
| Container shape | Round |
| Manufacturer | heaven |
| Closure Type | Lid |



₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 600 mL |
| With Sipper | Yes |
| PackOf | 3 Pieces |

₹ 80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Capacity | 1 Litre |
| Color | Blue |
| Product Dimensions | 8W x 28.5H Centimeters |
| brand name | heaven |
| Material | Stainless Steel |






₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 240 Piece |
| Packaging Type | Packet |
| Type | Lollipop |
| Color | Green |
| Shape | Round |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Citric Acid | Yes |
| Quantity Per Carton | 240 |



₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 244 Piece |
| Material | Plastic |
| Number of Blades | 4 Blades |
| Color | Green |



₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Capacity | 1 litre |
| Color | Pink |
| Design Type | Three Start |
| Usage and Applications | Personal Care and Household Products |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 300 Piece |
| Capacity | 10 L |
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| With Handle | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Heaven |
₹ 60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Silicone |
| Usage/Application | Personal Use |
| Packaging Type | Box |
| Brand | Heven |
| Country of Origin | Made in India |
| Item dimensions L x W x H | 25 x 15 Centimeters |





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 144 Piece |
| Material | Rubber |
| Usage | cleaning |
| Packaging Type | box packing |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | heaven |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India



































