Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer plastic vegetable cutter, 2 in1 vegetable cutter, 15 in 1 nicer dicer and chilli cutter/vegetable cutter/chilly & dry fruit cutter with stainless steel blade.









₹ 100 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Vegetable Cutting Capacity | 200 kg/hr |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Suitable for | Potato, Onion |
| Material | Stainless Steel |



₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Capacity | 750 mL |
| Country of Origin | Made in India |




₹ 210 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 216 Piece |
| Type | 15 in 1 |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 140 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 90 Piece |
| Color | Red |
| Capacity | 1000 mL |
| Material | Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
| Product Dimensions | 15L x 20W x 5H Centimeters |
| Type of Cutter | Vegetable Cutter |

Jethava Akshay (Owner)
Heaven Kitchenware
Block No. 02, Plot No. 14, Near Shree Nathji Apartment, J K Park, 150 Feet Ring Road, Rajkot - 360002, Gujarat, India


